Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets början, jugend, patinerad brons, förgylld dekor, höjd med senare skärm 70 cm, bytt el
711426
2019-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här