Edition noël Louis Erard L´esprit du Temps armband
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LOUIS ERARD, L´esprit du Temps, armbandsur, Schweiz, 2010-tal, automatiskt urverk, stål, safirglas, datum, krona med monogram, präglad läderrem och sölja original, fjärilsformat viklås, ref nr. 69212AA01, serie nr. 212, ca 34x51 mm, box med inredning, cert, manual samt ytterkartong medföljer
Nyskick. Obetydligt slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
711430
2019-12-08