Edition noël Louis Erard L´esprit du Temps armband

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LOUIS ERARD, L´esprit du Temps, armbandsur, Schweiz, 2010-tal, automatiskt urverk, stål, safirglas, datum, krona med monogram, präglad läderrem och sölja original, fjärilsformat viklås, ref nr. 69212AA01, serie nr. 212, ca 34x51 mm, box med inredning, cert, manual samt ytterkartong medföljer

Nyskick. Obetydligt slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

711430

2019-12-08