Edition noël Rolex Oyster Perpetual Datejust 18K

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

ROLEX OYSTER PERPETUAL DATEJUST, 18K, rödguld, 1980-tal, automatiskt urverk, plexiglas, datum, skruvkrona med Rolexkrona, Presidentlänk med viklås, ref nr. 6917, serie nr. 7038422, diam ca 26 mm, box med inredning och broderad ovansida, cert, tags samt ficka med manual och kalender medföljer

Bruksslitage. Urtavla med anlöpning (vattenskada). Armbandet mycket slitet med lagningar. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

711431

2019-12-08