Bruno Mathsson fåtölj

Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNO MATHSSON, fåtölj, Pernilla på Evastomme, omgjord, bok med sadelgjord, brännmärkt

Skador, slitage, fläckar, märken

711432

2019-12-11