Sminkbord Toilettebord
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SMINKBORD, med emmafåtölj, sminkbord i björk, rokokostil, med spegeluppsats och lådor, sent 1800-tal, fåtölj klädd i blommig klädsel ca 1940-tal, höjd 155, bredd 95, djup 44, fåtöljens rygghöjd ca 85 cm
Smärre slitage, fanerbortfall, dekorbortfall
711451
2019-12-10