Sminkbord Toilettebord

Sminkbord Toilettebord
Sminkbord Toilettebord
Sminkbord Toilettebord
Sminkbord Toilettebord
Sminkbord Toilettebord
Sminkbord Toilettebord
Sminkbord Toilettebord
Sminkbord Toilettebord
Sminkbord Toilettebord
Sminkbord Toilettebord
Sminkbord Toilettebord
Sminkbord Toilettebord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SMINKBORD, med emmafåtölj, sminkbord i björk, rokokostil, med spegeluppsats och lådor, sent 1800-tal, fåtölj klädd i blommig klädsel ca 1940-tal, höjd 155, bredd 95, djup 44, fåtöljens rygghöjd ca 85 cm

Smärre slitage, fanerbortfall, dekorbortfall

711451

2019-12-10