Bord läderbeklädd toppskiva

Bord läderbeklädd toppskiva
Bord läderbeklädd toppskiva
Bord läderbeklädd toppskiva
Bord läderbeklädd toppskiva
Bord läderbeklädd toppskiva
Bord läderbeklädd toppskiva
Bord läderbeklädd toppskiva
Bord läderbeklädd toppskiva
Bord läderbeklädd toppskiva
Bord läderbeklädd toppskiva

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1900-talets första hälft, sannolikt Tyskland, stomme i ek, läderbekladd toppskiva med relieffdekor i form av akantus, svarvade ben, höjd ca 72, diamater ca 120 cm

Bruksslitage

711453

2019-12-10