Sittgrupp 19/2000-tal

Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal
Sittgrupp 19/2000-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

1 000 SEK

SITTGRUPP, 3 dlr, 19/2000-tal, 2 fåtöljer samt soffbord, sitthöjd ca 41, bord ca 55 x 55 cm

Slitage

711457

2019-12-11