Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
STIG LINDBERG, fajans, fat i form av fisk, märkt med studiohanden, Gustavsberg, längd 21 cm.
Bruksslitage, krackelyr.
711460
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här