Stig Lindberg fat

Stig Lindberg fat
Stig Lindberg fat
Stig Lindberg fat
Stig Lindberg fat
Stig Lindberg fat
Stig Lindberg fat
Stig Lindberg fat
Stig Lindberg fat
Stig Lindberg fat
Stig Lindberg fat

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

STIG LINDBERG, fajans, fat i form av fisk, märkt med studiohanden, Gustavsberg, längd 21 cm.

Bruksslitage, krackelyr.

711460

2019-12-10