Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SCHNEIDER, vas, Frankrike 1920-tal, melerad glasmassa i gult och cerise, fotklack i mörklila glasmassa, signerad Schneider, höjd 45,5 cm
Ingår i temaauktion Modern keramik & Konstglas
711472
2019-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här