Schneider vas Frankrike 1920-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

SCHNEIDER, vas, Frankrike 1920-tal, melerad glasmassa i gult och cerise, fotklack i mörklila glasmassa, signerad Schneider, höjd 45,5 cm

Ingår i temaauktion Modern keramik & Konstglas

711472

2019-12-09