Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1800-tal, allmoge, 2 delat, daterad 1801, polykrom bemålning, höjd 185, 111x52 cm, nyckel finns

Skador, Slitage

711476

2019-12-10