Aksel Lundgreen

Aksel Lundgreen
Aksel Lundgreen
Aksel Lundgreen
Aksel Lundgreen
Aksel Lundgreen
Aksel Lundgreen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AKSEL LUNDGREEN (1908-?): Torgscen, signerad, olja på duk, ca 72x98 cm

711481

2019-12-10