Ljuslyktor 1-par Hejl

Ljuslyktor 1-par Hejl
Ljuslyktor 1-par Hejl
Ljuslyktor 1-par Hejl
Ljuslyktor 1-par Hejl
Ljuslyktor 1-par Hejl
Ljuslyktor 1-par Hejl
Ljuslyktor 1-par Hejl
Ljuslyktor 1-par Hejl

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSLYKTOR, ett par, mässing, Hejl, Danmark, 1900-talets andra hälft, höjd ca 24 cm

Smärre bruksslitage

711501

2019-12-10