Fickursställ

Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ
Fickursställ

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FICKURSSTÄLL, tidigt 1900-tal, i form av katt som tar sats, patinerad zink, höjd ca 12,5 cm

Slitage

711505

2019-12-10