Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KAFFEKANNA, tenn, Gustaf Wilhelm Lindberg Örebro, svarvat handtag och lockknopp i svärtat trä, höjd ca 23 cm
Smärre bucklor, lagning
711530
2019-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här