Olle Baertling färglitografi

Olle Baertling färglitografi
Olle Baertling färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Komposition, signerad 1951-1968, 212/300, färglitografi, ca 16,5x19 cm

711548

2019-12-10