Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
STRÖSOCKERSKÅLAR, 1 par, klar glasmassa, 1800-tal, slipad dekor, höjd ca 25 cm
Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet
Nagg
711577
2019-12-13