Strösockerskålar 1800-tal

Strösockerskålar 1800-tal
Strösockerskålar 1800-tal
Strösockerskålar 1800-tal
Strösockerskålar 1800-tal
Strösockerskålar 1800-tal
Strösockerskålar 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

STRÖSOCKERSKÅLAR, 1 par, klar glasmassa, 1800-tal, slipad dekor, höjd ca 25 cm

Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet

Nagg

711577

2019-12-13