Figurin Goldscheider

Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider
Figurin Goldscheider

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGURIN, Goldscheider, i form av vinthundar, Stämplad i godset Goldscheider Wien sami godset 7054, 66 och 20, höjd ca 40 cm

Två ben lagade, nagg, slitage

711587

2019-12-10