Jardinièrer skålar glas

Jardinièrer skålar glas
Jardinièrer skålar glas
Jardinièrer skålar glas
Jardinièrer skålar glas
Jardinièrer skålar glas
Jardinièrer skålar glas

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

JARDINIÈRER, SKÅLAR PÅ FAT, 5 dlr., klar glasmassa, 1800-tal, slipad dekor, diameter ca 12-20 cm

Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet

Nagg

711590

2019-12-13