Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
JARDINIÈRER, SKÅLAR PÅ FAT, 5 dlr., klar glasmassa, 1800-tal, slipad dekor, diameter ca 12-20 cm
Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet
Nagg
711590
2019-12-13