Servisdelar Limoges Frankrike
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVISDELAR, 15 st, porslin, Limoges, Frankrike, 12 mattallrikar, lockterrin, såsbåt samt uppläggningsfat, ett mindre fat från Thomas Sevres, Bavaria, medföljer.
Bruksslitage, två mattallrik med nagg,
711594
2019-12-15