Servisdelar Limoges Frankrike

Servisdelar Limoges Frankrike
Servisdelar Limoges Frankrike
Servisdelar Limoges Frankrike
Servisdelar Limoges Frankrike
Servisdelar Limoges Frankrike
Servisdelar Limoges Frankrike

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

SERVISDELAR, 15 st, porslin, Limoges, Frankrike, 12 mattallrikar, lockterrin, såsbåt samt uppläggningsfat, ett mindre fat från Thomas Sevres, Bavaria, medföljer.

Bruksslitage, två mattallrik med nagg,

711594

2019-12-15