Stolar Sören Horn
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÖREN HORN Fyra stolar, Danmark, stommar av teak, klädsel i brunt skinn, höjd ca 94 cm, sitthöjd 45 cm, kallstämplade undertill
Säljes för Kronofogdens räkning
bruksslitage, märken, en stol något ostadig
711608
2019-12-19