John-Erik Franzén färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOHN-ERIK FRANZÉN (född 1942): Motorcykel, monogramsignerad och daterad JEF 2005, numrerad 109/250, färglitografi, ca 30x40 cm

711615

2019-12-10