Stig Lindberg litografier

Stig Lindberg litografier
Stig Lindberg litografier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-82): (2) "Han/Hon", "Törnrosa", stämpelsignerade Stig L -79, färglitografi, ca 29x19 cm

711623

2019-12-10