Skrivskåp mahogny

Skrivskåp mahogny
Skrivskåp mahogny
Skrivskåp mahogny
Skrivskåp mahogny
Skrivskåp mahogny
Skrivskåp mahogny
Skrivskåp mahogny
Skrivskåp mahogny
Skrivskåp mahogny
Skrivskåp mahogny
Skrivskåp mahogny
Skrivskåp mahogny

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GORDON RUSSEL, skrivskåp med vitrinöverdel, 1900-talets mitt, England, fanérat i mahogny, beslag i mässing, stämplemärkning, höjd ca 175, 84x43 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Delvis blekt, smärre fanérskador

711624

2019-12-10