Skrivskåp mahogny
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GORDON RUSSEL, skrivskåp med vitrinöverdel, 1900-talets mitt, England, fanérat i mahogny, beslag i mässing, stämplemärkning, höjd ca 175, 84x43 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Delvis blekt, smärre fanérskador
711624
2019-12-10