Sängbord 2 st AB Carlström & Co Möbelfabrik

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, 2 st, ek samt teakfaner, AB Carlström & Co Möbelfabrik, etikettmärkta, bredd 35,5 cm, djup 43 cm, höjd 53 cm respektive bredd 46,5 cm, djup 32,5 cm höjd 52,5 cm, 1950/60-tal.

Bruksslitage, fläckar.

711625

2019-12-10