Färglitografi Bo Åke Adamsson

Färglitografi Bo Åke Adamsson
Färglitografi Bo Åke Adamsson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO ÅKE ADAMSSON (född 1941), Komposition med figur, signerad, färglitografi, 103/350, 36x25 cm

711629

2019-12-10