Klubbat för:
1 100 SEK
4 000 SEK
RUNE JANSSON (1918-2014): Flygplan över Egeiska Havet, blandteknik på duk, signerad samt daterad Rune Jansson -54, 50x61 cm.
711633
2019-12-11