Ett par karmstolar

Ett par karmstolar
Ett par karmstolar
Ett par karmstolar
Ett par karmstolar
Ett par karmstolar
Ett par karmstolar
Ett par karmstolar
Ett par karmstolar
Ett par karmstolar
Ett par karmstolar
Ett par karmstolar
Ett par karmstolar

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, "Medevi", ur Ikeas 1700-tals serie, gustaviansk stil, sk gripsholmsmodell, ljusgrå lackering, lösa plymåer, klädda i randigt bomullstyg från Walles och Walles, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage samt repor, textil med fläckar, Renoverade kanalsydda plymåer stoppade med dun år 2000

711665

2020-01-10