Ett par karmstolar
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, "Medevi", ur Ikeas 1700-tals serie, gustaviansk stil, sk gripsholmsmodell, ljusgrå lackering, lösa plymåer, klädda i randigt bomullstyg från Walles och Walles, sitthöjd 42 cm
Bruksslitage samt repor, textil med fläckar, Renoverade kanalsydda plymåer stoppade med dun år 2000
711665
2020-01-10