Bordsur 1900-talets början
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BORDSUR, 1900-talets början, marmor, emaljerad urtavla med arabiska siffror, sittande kvinnofigur i förgylld brons, höjd ca 30 cm
PROVENIENS: Stopalo
Kuntoraportti
Smärre nagg
711671
Päivämäärä:
2019-12-14