Bordsur 1900-talets början

Bordsur 1900-talets början
Bordsur 1900-talets början
Bordsur 1900-talets början
Bordsur 1900-talets början
Bordsur 1900-talets början
Bordsur 1900-talets början
Bordsur 1900-talets början
Bordsur 1900-talets början
Bordsur 1900-talets början
Bordsur 1900-talets början

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BORDSUR, 1900-talets början, marmor, emaljerad urtavla med arabiska siffror, sittande kvinnofigur i förgylld brons, höjd ca 30 cm
PROVENIENS: Stopalo

Kuntoraportti

Smärre nagg

711671

Päivämäärä:

2019-12-14