Halsband broscher armband

Halsband broscher armband
Halsband broscher armband
Halsband broscher armband
Halsband broscher armband
Halsband broscher armband
Halsband broscher armband
Halsband broscher armband
Halsband broscher armband
Halsband broscher armband
Halsband broscher armband

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALSBAND, BROSCHER, HATTNÅL, CHATELAINE, ARMBAND, bl a s.k. sorgesmycken, delvis fasettslipat glas, 1800-talets senare del samt 1900-talets första hälft
PROVENIENS: Stopalo

711674

2019-12-14