Collier broscher

Collier broscher
Collier broscher
Collier broscher
Collier broscher
Collier broscher
Collier broscher
Collier broscher
Collier broscher
Collier broscher
Collier broscher
Collier broscher
Collier broscher
Collier broscher
Collier broscher

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COLLIER, rosenkvarts, lås, silver, längd 40 cm, RING, sterlingsilver, Lapponia, Finland, ringstorlek ca 18 mm, MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, SLIPSHÅLLARE, silver/800, kaméer av skuret pärlemor, föreställande romerska krigare, BROSCHER, 4 st., bl a form av blad, 1940-tal, KEDJA, 4 rader, MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, ARMRING, RING, med pålödd platta föreställande skorpionens stjärntecken, ringstorlek ca 19 mm, silver, ARMRING, förgylld
PROVENIENS: Stopalo

Lapponia-ring anlupen

711675

2019-12-14