Soppslevar tespindlar mm

Soppslevar tespindlar mm
Soppslevar tespindlar mm
Soppslevar tespindlar mm
Soppslevar tespindlar mm
Soppslevar tespindlar mm
Soppslevar tespindlar mm
Soppslevar tespindlar mm
Soppslevar tespindlar mm

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOPPSLEVAR, 2 st, TESPINDLAR, 2 st, TESIL, MATSKED, silver, bl a Möllenborg, svarvade träskaft, en skopa i kokosnöt
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador, ett skaft avkortat

711676

2019-12-14