Frans Nyberg etsning

Frans Nyberg etsning
Frans Nyberg etsning
Frans Nyberg etsning
Frans Nyberg etsning
Frans Nyberg etsning
Frans Nyberg etsning
Frans Nyberg etsning
Frans Nyberg etsning

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

FRANS NYBERG (1882-1962) Borgå motiv, signerad samt i plåten daterad 1946, etsning, 18x22 cm

711678

2019-12-09