Alfred Ohlson brons

Alfred Ohlson brons
Alfred Ohlson brons
Alfred Ohlson brons
Alfred Ohlson brons
Alfred Ohlson brons
Alfred Ohlson brons
Alfred Ohlson brons
Alfred Ohlson brons

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

ALFRED OHLSON (1868-1940): Pojke med kugghjul, signerad Alfred Ohlson, patinerad brons, gjutarmärkt Otto Meyer Fud, höjd inkl sockel ca 24 cm
PROVENIENS: Stopalo

711685

2019-12-14