Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
ALFRED OHLSON (1868-1940): Pojke med kugghjul, signerad Alfred Ohlson, patinerad brons, gjutarmärkt Otto Meyer Fud, höjd inkl sockel ca 24 cm
PROVENIENS: Stopalo
711685
2019-12-14