Klubbat för:
1 800 SEK
2 500 SEK
LÖJROMSSKÅL, Fransk minerva stämpel, silver samt kristall baccarat, 1800-tal, skål med etsad dekor, höjd ca 5, diameter 15 cm
Botten med nagg.
711692
2019-12-09