Andreas Wargenbrant ´The winner takes it all´
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967) samt okänd konstnär, 2 skulpturer i patinerad brons och mässing, stor brickmärkt W 2/25, stor tärning signerad och numrerad 2/25, höjd 40x40 cm, liten, osignerad, höjd 10x10 cm
Stor tärning med repor, mindre jack
711696
2019-12-09