Andreas Wargenbrant ´The winner takes it all´

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967) samt okänd konstnär, 2 skulpturer i patinerad brons och mässing, stor brickmärkt W 2/25, stor tärning signerad och numrerad 2/25, höjd 40x40 cm, liten, osignerad, höjd 10x10 cm

Stor tärning med repor, mindre jack

711696

2019-12-09