Sigvard Bernadotte taklampa
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIGVARD BERNADOTTE, taklampa, "T-21", Bergboms, svartlackerad plåt (vit undersida) och mässing, stämplad Sigv Bernadotte, diameter 50 cm
Slitage, mindre färgstänk, spricka på plastfäste, ej funktionstestad
711697
2019-12-15