Sigvard Bernadotte taklampa

Sigvard Bernadotte taklampa
Sigvard Bernadotte taklampa
Sigvard Bernadotte taklampa
Sigvard Bernadotte taklampa
Sigvard Bernadotte taklampa
Sigvard Bernadotte taklampa

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIGVARD BERNADOTTE, taklampa, "T-21", Bergboms, svartlackerad plåt (vit undersida) och mässing, stämplad Sigv Bernadotte, diameter 50 cm

Slitage, mindre färgstänk, spricka på plastfäste, ej funktionstestad

711697

2019-12-15