Trädgårdsstolar gjutgods

Trädgårdsstolar gjutgods
Trädgårdsstolar gjutgods
Trädgårdsstolar gjutgods
Trädgårdsstolar gjutgods
Trädgårdsstolar gjutgods
Trädgårdsstolar gjutgods
Trädgårdsstolar gjutgods
Trädgårdsstolar gjutgods
Trädgårdsstolar gjutgods
Trädgårdsstolar gjutgods

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDS-/VERANDASTOLAR, 1 par, patinerat gjutgods, 1900-talets andra hälft, höjd ca 87, sitthöjd 45 cm, lösa dynor medföljer

Slitage

711708

2019-12-12