Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
DAVID VON KRAFFT (1675-1724), hans art: Kvinnoporträtt, omkring år 1700, kvinna i röd mantua, ca 39x31 cm
Kraftigt krackelerad, lagningar
711717
2019-12-09