David von Krafft porträtt

David von Krafft  porträtt
David von Krafft  porträtt
David von Krafft  porträtt
David von Krafft  porträtt

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

DAVID VON KRAFFT (1675-1724), hans art: Kvinnoporträtt, omkring år 1700, kvinna i röd mantua, ca 39x31 cm

Kraftigt krackelerad, lagningar

711717

2019-12-09