Matbord/soffbord höj och sänkbart

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

MAT/SOFFBORD, 1950-tal, teak, höjd och sänkbart, höjd som soffbod 58, 128x60 cm

Bruksslitage

711723

2019-12-10