Cafebord

Cafebord
Cafebord
Cafebord
Cafebord
Cafebord
Cafebord
Cafebord
Cafebord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CAFÈBORD, 1940/50-tal, ek samt fot i i järn, höjd ca 71 samt 62x82 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

711763

2019-12-10