Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965): Landskap, signerad Birger Ljungquist och daterad 1940, olja på pannå, ca 38x46 cm
Zustandsbeschreibung
711773
2019-12-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner