Birger Ljunquist oljemålning

Birger Ljunquist oljemålning
Birger Ljunquist oljemålning
Birger Ljunquist oljemålning
Birger Ljunquist oljemålning
Birger Ljunquist oljemålning
Birger Ljunquist oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965): Landskap, signerad Birger Ljungquist och daterad 1940, olja på pannå, ca 38x46 cm

Zustandsbeschreibung

711773

2019-12-11