Sixten Lundbohm teckning

Sixten Lundbohm teckning
Sixten Lundbohm teckning
Sixten Lundbohm teckning
Sixten Lundbohm teckning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): "Cadaquez", fasader, signerad Lundbohm och daterad 1950, teckning, ca 32,5x25,5 cm

Ej examinerad ur ramen

711774

2019-12-11