Ragnar von Holten collage

Ragnar von Holten collage
Ragnar von Holten collage
Ragnar von Holten collage
Ragnar von Holten collage
Ragnar von Holten collage
Ragnar von Holten collage

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RAGNAR VON HOLTEN (1934-2009): Komposition, signerad och daterad R. Holten (58) -60, collage, ca 43,5x11,5 cm

Ej examinerad ur ramen

711777

2019-12-11