Salongsgrupp 1900-talets början
2019-12-16
711792
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SALONGSGRUPP, 3 dlr, 1900-talets början, bestående av soffa samt 2 fåtöljer, fast stoppad klädsel, genombruten dekor, soffans längd ca 120 cm
Bruksslitage, stomme med märken, mindre fläckar